POLSKI PRODUCENT OŚWIETLENIA już od 30 lat
DZIAŁ HANDLOWY
SKLEP INTERNETOWY - SALON FIRMOWY

Grzegorz Jaroch

kierownik d/s sprzedaży krajowej

 

tel. kom. 661-660-026

tel.

e-mail: gjaroch@lis-poland.pl

Wojciech Winiarski

sprzedaż hurtowa i detaliczna

 

tel. kom. 661-660-023

tel.

e-mail: detal@lis-poland.pl

e-mail: wwiniarski@lis-poland.pl

Daniel Mraka

kierownik d/s eksportu

 

tel. kom. 661-660-087

tel. 16 677-59-20

e-mail: export@lis-poland.pl

e-mail: dmraka@lis-poland.pl

Anna Jaroch

specjalista d/s eksportu

 

tel. kom. 661-660-008

tel. 16 677-59-08

e-mail:export@lis-poland.pl

e-mail:ajaroch@lis-poland.pl

Grzegorz Kamiński

kierownik

 

 

tel. 16 677-59-06

e-mail: sklep@lis-poland.pl

Elżbieta Gaweł

sprzedawca

 

 

tel.16 672-36-20

e-mail: zurawica@lis-poland.pl

KADRY

Elżbieta Ryznar

 

 

 

tel. 16 672-31-40

e-mail: eryznar@lis-poland.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Elżbieta Rokitowska

księgowość 

 

 

tel. 16 672-36-31

e-mail: erokitowska@lis-poland.pl

Mariusz Filiński

główny księgowy

 

tel. kom. 661-660-010

tel. 16 672-31-42

e-mail: mfilinski@lis-poland.pl

Joanna Brzęk

księgowość

 

 

tel. 16 672-36-30

e-mail: jbrzek@lis-poland.pl

Lis Poland Sp. z o.o.
ul. Przemyska 8
37-710 Żurawica

NIP: 795 24 01 508
REGON: 180183328
KRS: 0000268609
Nr Rachunku:
ING Bank Śląski S.A.
nr konta: 25 1050 1562 1000 0090 3062 7351

Sekretariat
tel.  +48 16 6723990; fax. +48 16 6723150
e-mail: info@lis-oswietlenie.pl
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00